Struktura organizacyjna Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Poznaniu

lek. wet. Grzegorz Wegiera
e-mail: grzegorz.wegiera@piw-poznan.pl
telefon: 61 868 97 19
tel. kom.: 661 350 801

Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Poznaniu

lek. wet. Aleksandra Kempska
e-mai: aleksandra.kempska@piw-poznan.pl
telefon: 61 868 97 19
tel. kom.: 661 350 808

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności

  • lek. wet. Adam Sayna – st. inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności w zakresie nadzoru nad zakładami posiadającymi uprawnienia na rynek Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej
    Kierownik zespołu ds. bezpieczeństwa żywności
    e-mail: adam.sayna@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4
  • lek. wet. Julia Masłowska – st. inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności w zakresie nadzoru nad zakładami posiadającymi uprawnienia na rynek Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej
    e-mail: julia.maslowska@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4
  • lek. wet. Kamila Gilewicz – st. inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności w zakresie nadzoru nad zakładami posiadającymi uprawnienia na rynek Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej
    e-mail: kamila.gilewicz@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4
  • lek. wet. Piotr Martin – inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności w zakresie nadzoru nad zakładami posiadającymi uprawnienia na rynek Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej
    e-mail: piotr.martin@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4
  • lek. wet. Anna Krajewska – inspektor weterynaryjny ds. nadzoru nad rolniczym handlem detalicznym
    e-mail: anna.krajewska@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4
  • lek. wet. Patrycja Kluk – inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
    e-mail: patrycja.kluk@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4
  • mgr inż. Patrycja Sokół- inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
    e-mail: patrycja.sokol@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 4

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

  • lek. wet. Tomasz Ksoń – inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt
    Kierownik zespołu ds. zdrowia i ochrony zwierząt
    e-mail: tomasz.kson@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 3
  • lek. wet. Iwona Barańczyk-Frącczak – inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt
    e-mail: iwona.baranczyk-fracczak@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 3
  • mgr inż. Paula Jarmakiewicz – inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt
    e-mail: paula.jarmakiewicz@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 3
  • lek. wet. Jarosław Motyl – inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt
    e-mail: jaroslaw.motyl@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 3
  • lek. wet. Weronika Kurkowiak – inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt
    e-mail: weronika.kurkowiak@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 3

Zespół ds. pasz i utylizacji

  • lek. wet. Ewelina Chyl – st. inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji
    Kierownik zespołu ds. pasz i utylizacji
    e-mail: ewelina.chyl@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 5
  • lek. wet. Mateusz Strzelczyk – st. inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji
    e-mail: mateusz.strzelczyk@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 5
  • dr inż. Paweł Szumlewicz – st. inspektor weterynaryjny ds. pasz i utylizacji
    e-mail: pawel.szumlewicz@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 5

Zespół ds. administracyjno-finansowych

  • Urszula Karaś – Główny Księgowy
    e-mail: urszula.karas@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 2
  • Renata Kierojczyk – st. inspektor
    e-mail: sekretariat@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 0
  • Katarzyna Bączyk – inspektor
    e-mail: katarzyna.baczyk@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 2
  • Katarzyna Zwierzchowska – księgowy
    e-mail: katarzyna.zwierzchowska@piw-poznan.pl
    telefon: 61 868 97 19 wewn. 2